نمونه نامه درخواست معافیت از خدمت سربازی به نظام وظیفه

 
جناب آقای طغرل

رییس محترم اداره نظام وظیفه استان برره


موضوع : درخواست معافیت از خدمت سربازی

با سلام و احترام
بدینوسیله به استحضار می رساند فرزندم رایان رایان که امسال مشمول خدمت مقدس سربازی شده است ، تنها فرزند ذکور خانواده می باشد. همچنین با توجه به اینکه اینجانب کشاورز میباشم ، فرزندم کمک بزرگی در کارهای زراعی و کسب درآمد خانواده می باشد و اعزام به خدمت وی خانواده ام را با مشکلات و دشواری های جدی روبرو می نماید. همچنین به استحضار می رسانم پسرم دچار بیماری های کوری و کری و شلی می باشد و دچار لاغری مزمن ، کف پای صاف و کوررنگی و حسادت ، غیبت، دروغ نیز می باشد که مدارک پزشکی به پیوست می باشد.

لذا از آن مقام محترم تقاضا دارم دستور فرمایید برابر ماده و تبصره فلان قانون نظام وظیفه مبنی بر معافیت تنها فرزند ذکور ، نسبت به معافیت تنها پسرم اقدام فرمایند.

از دستور مساعد جهت بررسی و حل مشکل کمال تشکر و سپاسگذاری را دارم.

همچنین اینجانب در نهایت صداقت و با کمال میل  آمادگی دارم برای دو قبضه نمودن موضوع ، همسرم را نیز طلاق بدم تا ایشان کفالت مادرشان را بعهده گرفته و از تبصره فلان ماده فلان نیز استفاده نمایند!

با تشکر و سپاس

پدر نگران سرباز رایان!پدر جان سلام ، من نمونه نامه رو تو وبلاگم گذاشتم ؛ ولی بزار پسرت بره خدمت آدم شه ، فردا معافیتش رو میگیری میشه وبال گردن خودت ها ، گول اشکهای مادرش رو هم نخور به هفته نکشیده عادت میکنه ! اجازه بده پسرت بره سربازی هم قدر شما رو بفهمه و هم واسه خودش مردی بشه!

 

 

/ 3 نظر / 913 بازدید
مجید

از این تیکه آخرت که خطاب به پدر گفتی خیلی خوشم اومد .

احسان

وبلاگت عالیه

حسین

با سلام و احترام وبلاگتون خیلی با حاله و دوستش دارم هر موقع به هر جا نامه میخوام بنویسم میام از وبلاگتون کمک میگیرم بین خودمون باشه خیلی جاها وبلاگتون آبروی آدمو میخره فقط یه نامه میخواستم بنویسم به شورای شهر برای (تعجیل در زمان اعزام به خدمت) که اگر اونو هم برامون بذارید یه دنیا ممنونتون میشم لطفا اگر میشه به ایمیلم بفرستید