دفاعیه اتهام تقلب امتحان

جناب آقای فلانی

معاون محترم آموزش

موضوع : دفاعیه اتهام تقلب امتحان

با سلام و احترام

احتراما اینجانب ( فرانچی ) دانشجوی رشته فلان بعلت استرس و خستگی ناشی از مطالعه و مرور دروس و کمبود خواب به اشتباه جزوه درسی ...  را با خود به جلسه امتحان بردم و مراقب امتحان صرفا به دلیل همراه داشتن جزوه مربوطه مانع از ادامه امتحان اینجانب شده و به ناحق نام اینجانب را بعنوان متقلب به دایره امتحانات اعلام نمود. با عنایت به اینکه اینجانب از دانشجویان فعال و کوشا در درس مربوطه  بوده ام و نیازی به انجام تقلب نداشته ام و ازسویی نمرات دروس ترمهای گذشته اینجانب موید این مطلب می باشد.

لذا با توجه به وضیحات ارایه شده تقاضا دارم نسبت به نمره لحاظ شده برای اینجانب تجدید نظر و اتهام تقلب رفع گردد

در پایان مجددا  و  عاجزانه از شما و دیگر اعضای کمیته تمنا دارم درخواست اینجانب را جهت ضایع نشدن زحمات و تلاش اینجانب در طول ترم تحصیلی با دید مساعد و مثبت مورد بررسی و توجه قرار دهید.

پیشاپیش از بذل توجه جنابعالی   کمال تشکر را دارم.

( با تشکر

/ 10 نظر / 167 بازدید
محمد

عالی بود[نیشخند]

ع

واقعا سپاس گزارم. وبلاگتون خیلی به کارم اومد. خدا خیرتون بده. امیدوارم سال خوبی رو آغاز کنید و عیدتون مبارک

دهه شصتی

سلام عیدتان مبارک سال خوبی داشته باشید

مهدی

سلام. وبلاگ آموزشی خوبی دارید. از قضا منم یک وبلاگ با همین کاربرد دارم اگر دوست داشتید به وبلاگ من بیاید و نظرتون را بگید مطمئنا نظر شما در پیشرفت کار من خیلی تاثیر گذار خواهد بود چون که شما استاد اینکار هستید و من شاگردی... تبادل لینک با شما افتخار وبلاگ ماست.

امید

سلام دوست عزیز میخوام یه نامه به شهرداری بنویسم برای مرمت آسفالت مسیر دانشگاهمون که چاله های زیادی داره.میتونی راهنماییم کنی؟ خودم اینو نوشتم .ممنون میشم برام اصلاح کنی.سپاس ... بسمه تعالی جناب آقای فلانی شهردار محترم شهرستان فلان با سلام و احترام ؛ به استحضار میرساند با توجه به ایجاد چاله‌هایی در مسیر رفت و آمد دانشگاه پیام نور ، که علاوه بر آسیب رساندن به اتومبیل سرویس ویژه دانشگاه ، امکان رخ دادن تصادف و در نتیجه به خطر افتادن ایمنی و سلامت دانشجویان را افزایش داده است، نیاز به مرمت آسفالت دیده میشود. لذا اینجانبان دانشجویان پیام نور و همچنین سرویس ویژه دانشگاه از جنابعالی تقاضامندیم جهت جلوگیری از خطرات احتمالی _ جانی و مالی _ دستور فرمایید جهت مرمت آسفالت اقدام لازم مبذول فرمایند. پیشاپیش از بذل توجه و دستور مساعد و عاجل جناب‌عالی کمال تشکر و امتنان را دارم.

امید

سپاسگزارم دوست عزیز و ارجمند.[گل]

افسانه

سلام ایام به کام از به اشتراک گذاشتن دانسته های جنابعالی ممنونم سبز باشید

نفیس

یه دونه ای واسه نمونه ای

م ی ت ر ا

عالی بود به دردم خورد

م ی ت ر ا

عالی بود به دردم خورد