نمونه نامه ی درخواست انصراف از استخدام

جناب آقای رییس کلا

رییس محترم

موضوع : درخواست انصراف از استخدام

با سلام و احترام

بدینوسیله اینجانب ژان والژان در آزمون استخدامی و مصاحبه  آن شرکت پذیرفته شده و تقاضای استخدام خود را به آن امور تسلیم نموده ام ، لیکن اکنون بدلیل پاره ای مشکلات شخصی ، قصد ادامه تحصیل ، فراهم شدن فرصت استخدام در شرکتی دیگر ، خوشی زده زیر دلم ، دوستان ناباب ، وجود پدری پولدار ، نامزدی با دختری خر پول ، قهر با ننه و بابا ، فوت پدر بزرگ و رسیدن ارث کلانی به اینجانب ، داشتن سوء پیشینه ی کیفری ( سرقت شمعدانی های نقره ) ، تحت تعقیب بودن توسط بازرس ژابر ، در پیش بودن سفر به کره ی مریخ ، شرکت در اردوی تمرینات آمادگی جهت المپیک افغانستان 2016 ، داشتن آرزوی پولدار شدن یک شبه! امکان شروع بکار در آن مجموعه معظم برایم فراهم نموده و انصراف خود را بحضور اعلام می دارم.

ضمن پوزش مجدد از اطمینان آن شرکت به اینجانب کمال تشکر را دارم.

پیروزی و کامیابی جنابعالی و کلیه ی کارکنان محترمتان را از خداوند منان خواستارم.

با تشکر

ایمضا :

کارمندی که هنوز استخدام نشده استعفا کرده !

 

/ 13 نظر / 578 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سولماز عالی نژاد

با سلام. ممنون از مطالب مفید شما... من خیلی استفاده کردم و با اجازه شما وبلاگتون رو لینک کردم. نوشتن نامه ی رسمی به زبان فارسی به مراتب سخت تر از زبان انگلیسی بوده و هست. بازم ممنون.

امیر

با سلام خدمت دوست عزیز خواستم خیلی زیلد تشکز کنم که همیشه این وبلاگ کار منو را میندازه .. الان من یه نامه میخوام که تو اینا نیست تکلیف بنده ی حقیر چیه الان؟ :دی

کوروش

کار خلاقانه ای کردید..احسنت www.enitr.blogfa.cm

اینده

سلام کلا وبت فوقالعاده است کا منم خیلی راه می اندازه ولی من الان یه نامه می خوام بنویسم که توش نیست ، من کارمند بیمه ام و شرکتی از من نرخ خواسته می خوام جوابش رو بدم نمی دونم چی بنویسم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهمان

سلام !من هیچ وقت کامنت نمی ذارم ولی اینقدر از وبلاگ شما خوشم اومد که بدون تشکر بیرون نمیرم !دستت درست !با اینکه کارم یه جورایی نویسندگیه ولی باور کنید برای نوشتن یه نامه درخواست مرخصی مونده بودم. شما کار منو راحت کردید. ایشالله همیشه سالم و تندرست باشید !

عارف

سلام کار خلاقانه ای بود ایول. می خوام نامه ای به شرکت ها و کارخونه ها بدم که در صورت نیاز به مواد شیمیایی با شرکت ما تماس بگیرن.به نظرتون چطوری بنویسم؟؟؟

عارف

جناب آقای ملا بنویس رییس محترم موضوع : تشکر و قدردانی با سلام و احترام اینجانب عارف از سرعت در پاسخگویی شما که بسان تیری ست که از چله کمان در آمده کمال قدردانی را دارا میباشم. امید است که ایرادات وارده از نامه را گرفته و گوشزد کنید تا با چند بار نوشتن ترس من نیز بریزد. با آرزوی موفقیت برای شما و همکاران محترم عارف

ramin

سلام. اگه میشود در وبلاگ نمایش ندهید نامه مرا. میخواشتم برای جمع اوری شغل های مزاحم محل اقدام نمایم. که باعث سدمعابر و تصادفهای شده است از جمله مرگ یک جوان. اگه نامه برام ایمیل نمایید واقعا ممنون میشوم

مانا

حالا نمیشد جدی تر بنویسی باور کن من نامه نگاری بلد نبودم دارم دنبال یه فرم برای درخواست کار میگردم به هر حال تشکر

خیلی ممنون