نمونه متن نامه درخواست و تقاضای افزایش حقوق پرسنل از مدیران

بسمه تعالی

 

جناب آقای ................

مدیر محترم .........

موضوع : درخواست افزایش حقوق ( ارسال نامه از رییس کارمند به مقام بالاتر )

با سلام

احتراما به استحضار می رساند ، با توجه به اینکه جناب آقای کارمندیان که هم اکنون بعنوان سمت کارمند در واحد بهمان مشغول انجام وظیفه می باشند از حقوق و مزایای مناسبی برخوردار نیستند. لذا خواهشمند است بعلت سابقه کار ایشان و رضایت از عملکرد ایشان از آن مقام محترم تقاضا دارم تا درصورت صلاحدید درخصوص افزایش حقوق ایشان دستورات لازم را صادر فرمایید.

با تشکر و سپاس

رییس کارمند 

=============

جناب آقای فلانی

رییس محترم ........

موضوع : تقاضای  افزایش حقوق

با سلام و احترام

بدینوسیله به استحضار آن مقام محترم می رساند نظر به افزایش حقوق کارکنان در سال جدید ، تا کنون حقوق اینجانب افزایشی نداشته است. 

لذا از آن مقام محترم تقاضا دارم درصورت صلاحدید دستورات لازم درخصوص افزایش حقوق اینجانب را به امور اداری صادر فرمایند.

پیشاپیش از بذل محبت و همکاری صمیمانه جنابعالی  کمال تشکر را داشته و امیدوارم - با توکل بر خداوند متعال و مدیریت مدبرانه حضرتعالی و تلاش تمامی همکاران گرامی - در  رسیدن به اهداف عالیه شرکت موفقیت روز افزون حاصل گردد.

==========

جناب آقای فلانی

رییس محترم ........

موضوع : درخواست افزایش حقوق

با سلام و احترام

بدینوسیله ضمن تبریک سال نو و آرزوی شادباش برای جنابعالی و خانواده محترم به استحضار آن مقام محترم می رساند؛ اینجانب کارمند کارگرزاده که از تاریخ فلان در واحد ....... و با سمت بهمان مشغول بکار می باشم و طی این مدت با صداقت و پشتکار سعی در انجام تمام امور محوله بنحو شایسته داشته ام تا بتوانم رضایت مسئولین محترم را جلب نمایم.

 نظر به افزایش هزینه ها و تورم در سال جدید و به جهت دلگرمی و ایجاد انگیزه بیشتر از آن مقام محترم تقاضا دارم درصورت صلاحدید دستورات لازم درخصوص افزایش حقوق اینجانب را به واحد امور کارکنان صادر فرمایند.

پیشاپیش از بذل محبت و مساعدتهای صمیمانه جنابعالی  کمال تشکر را داشته و آرزوی توفیق روز افزون حضرتعالی و دیگر مسوولین محترم را از خداوند متعال خواستارم.

 

با تشکر و امضا

کارمند 

 

/ 13 نظر / 19705 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پژمان

عالی بود عزیز مرس ی ی ی ی ی موفق باشی[گل]

لیلا

واقعا از کمکتون سپاسگذارم

فرزام

ممنون موفق باشی

منیکا

سلام خسته نباشید خواهشمند هستم یک متن درمورد اینکه حق فنی با توجه به شغلی که دارم وکارهای جانبی انجام می دهم برایم بنویسد ممنون می شوم

عالیه تقوامنش

سلام من در یک اموزشگاه تدریس میکنم خیلی تدریس رو دوست دارم یعنی برای حقوق واقعا کار نمیکنم ولی الان اتفاقاتی افتاده که به این حقوقم احتیاج دارم حالا قصد دارم نامه ای بنویسم و دران همین گفته ها رو بنویسم میشه شما کمکم کنید و یک نامه محترمانه برام بنویسید خواهش میکنم.

ایدا

سلام من یک دانش هستم و وبلاگتون واقعا به دردم خورد

سرور

سلام. ممنون از وبلاگ خوبت. میخواستم یه نمونه نامه جهت ثبت اقلام جهیزیه در وبلاگ قرار بدی. سپاس

یک دوست

سپاسگزارم. و من الله التوفیق.

یک دوست

با سلام در نامه های درخواستی که این نامه ها در پرونده شخص نگهداری می شوند بهتر است نامه تایپ شود و یا اینکه به طور دستی نوشته شود؟ حال اگر به طور دستی نوشته شود باید حتما با دستخط خود شخص باشد یا نه می تواند با دستخط شخص دیگری که دستخطی به مراتب بهتر از من دارد نوشته شود و سپس فقط من پای آن نامه را امضا کنم؟ سپاس

هانیه

سلام یک متن نامه به شهرداری با موضوع درخواست پروانه تأسیس میخواستم و یک متن نامه به سازمان مسکن شهرسازی با موضوع عدم موافقت آزاد سازی اراضی جهت احداث بزرگراه لطفا ار امکانش هست دوتا نامه رو داخل وبلاگتون بذارید یا برای من به صورت نظر بفرستید. باتشکر