نمونه حکم انتصاب کارمندان به سمت بالاتر

بسمه تعالی

جناب آقای تازه بدوران رسیده

با سلام

ضمن تشکر از خدمات آقای معزولیان ، و با عنایت به دانش، تجربیات ارزنده ، پشتکار ، دقت و تعامل خوب جنابعالی در محیط کار، و بنا به پیشنهاد فلانی به موجب این حکم از تاریخ ...........   به عنوان .......... شرکت منصوب و زیر نظر اینجانب / آقای فلانی  انجام وظیفه خواهید نمود.

 

شایان ذکر است اهم وظایف جنابعالی عبارتند از:

1-    ....

2-   .........

 

امید است با استعانت از خداوند متعال و با همت، درایت و پشتکاری که بحمداله از آن برخوردارید با همدلی، تلاش و مساعدت کلیه همکاران ارجمند، در به ثمر رسیدن اهداف شرکت موفق باشید.

 

موفقیت جنابعالی و سایر همکاران محترم را در انجام وظایف محوله جهت تداوم اهداف شرکت از درگاه خداوند متعال و مهربان خواستارم.

ضمنا بدینوسیله از زحمات آقای معزولیان - قدرقدرت سابق - در مدت تصدی سمت مزبور تشکر و قدردانی می گردد.

 

با آرزوی توفیقات الهی

رییس شما

 

==========================

 

بدینوسیله از تاریخ این حکم جنابعالی بعنوان سمت .... شرکت منصوب و مستقیما به اینجانب گزارش می فرمایید.

امید است با استفاده از پشتوانه تجربی و سوابق موثر و مفید قبلی خود ضمن سازماندهی لازم به منظور ارتقاء کیفیت خدمات و موارد مرتبط با سمت مربوطه ، فعالیتهای جاری شرکت را به نحو مطلوبی اداره نمایید.

لازم است با تلاش دوچندان ، برنامه ریزی دقیق و بهره گیری از توان کارشناسان آن واحد جهت تحقق اهداف والای شرکت اقدام نمایید.

از خداوند تبارک و تعالی موفقیت جنابعالی و سایر همکاران آن امور را در انجام امور محوله مسئلت می نمایم.

 

با تشکر فلانی

رییس شرکت

 

 =========

 

جناب آقای فلانی

سلام علیکم

 

نظر به تعهد و تجارب و عملکرد مثبت شما در مدت سرپرستی فلان سمت بدینوسیله جنابعالی را بعنوان رییس فلان در این شرکت منصوب می نمایم.

امید است با اتکال به ایزد متعال و با بهره گیری از تمامی امکانات و ظرفیتهای موجود در انجام وظایف محوله و رضایت مراجعین محترم کوشا باشید.

ضروری است با سرلوحه قراردادن راهبرد تفکر ، توکل و تلاش در انجام امور محوله و بکارگیری نیروهای کاردان ، متعهد و کارآمد و با سازماندهی متفکرانه و هوشمندانه ی تمام امکانات و منابع در اختیار به همراه برنامه ریزی اصولی و هدفمند نسبت به انجام وظایفی که بعهده گرفته اید مجدانه کوشش نمایید.

 ببینیم و تعریف کنیم !

امید است با اتکال به عنایات خداوند متعال همه تلاشها و کوششهای خود را در جهت تحقق هرچه بیشتر و برجسته تر اهداف و آرمانهای والای شرکت بکار بندید.

توفیق هرچه بیشتر جنابعالی را از خداوند منان خواستارم.

ضمنا بدینوسیله و ناچاراً  از خدمات گسترده ! و زحمات ارزشمند و شبانه روزی و اثرگذار!  آقای معزولیان در طول تصدی این مسئولیت تقدیر و تشکر  نموده و برای ایشان آرزوی توفیق روز افزون دارم.

 

ضمنا بدینوسیله و ناچاراً  از خدمات ارزشمند ! و زحمات  شبانه روزی و اثرگذار!  آقای معزولیان که عمری را در این مسئولیت مشغول به خدمت بوده و اینک به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت بیشتر و پیروزی می نمایم.

 

================

با عرض تشکر از پذیرش مسئولیت و نظر به دانش تجربه و سوابق ارزنده کاری جنابعالی و بموجب این حکم بعنوان سمت فلان منصوب می گردید.

اطمینان کامل دارم که تعهد دانش و تجربیات ارزنده ی جنابعالی شما را در شناخت همه جانبه ی موضوعات حیطه ی فعالیت  به منظور سازماندهی علمی و اجرائی شرکت مدد خواهد نمود.

توفیق روز افزون شما و همکاران محترمتان را از خداوند منان مسئلت می نمایم.

و سرآخر توجه شما را به این نکته جلب می نمایم که میزها ماندنی نیستند !

لطفا در سمت جدید، جو گیر و جو زده نشده و  آدم باش ... ! هرچند سخت است !

/ 2 نظر / 7856 بازدید
مهدی

قسمت های قرمز رنگ عالی بود. خیلی حال کردم ;)

شاهین

متن نامه ها خوب و پخته نوشته شده ولی واقعاً این اسامی و نشانی ها در متن نامه ها غافلگیر کننده بود چند وقت بود انقدر نخندیده بودم دست مریزاد عالی بود