نمونه نامه خطاب به محیط زیست درخصوص حیوان آزاری

رفتار برخی انسان ها با مخلوقات خداوند چنان ظالمانه و خودخواهانه است که می تواند آنها را از ورطه انسانیت بیرون کند.

جناب آقای کازا

مدیر محترم اداره کل حفاظت محیط زیست شهرستان کازا بلانکا

موضوع : حیوان آزاری

با سلام و تقدیم احترام

بدینوسیله ضمن قدردانی از توجه و تلاش های اخیر جناب عالی  درخصوص رفع معضلات زیست محیطی شهرستان ، نظر به اینکه هنوز شاهد نمونه های بارز حیوان آزاری در شهرمان هستیم، از شما می خواهیم برای پایان دادن به ظلمی که بر مخلوقات بیگناه خداوند به نام ˈتفریحˈ روا می رود، کمک کنید.

اینجانب چندی پیش مطلع شدم یک قلاده بچه شیر و یک عقاب و یک خرس و یک قلاده  یوزپلنگ آسیایی و یک قلاده میمون آفریقایی در یک کارگاه / آپارتمان / منزل  در شرایطی اسفبار از لحاظ بهداشت، جایگاه، تغذیه و تنبیه، نگهداری و تا لحظه مرگ مورد سوء رفتار مالکین قرار می گیرند.

 با توجه به اینکه بسیاری از گونه های حیوانات در خطر انقراض قرار دارند بدرفتاری  و نگهداری حیوانات مذکور در قفسی تنگ و آلوده  امری مضموم می باشد و مشاهده وضعیت این حیوانات دل هر بیننده ای را به درد می آورد.

لذا اینجانب به نمایندگی از جمعی از اهالی از جنابعالی خواهشمندیم اقدامات لازم را در خصوص رهایی حیوانات ذکر شده بالا مبذول فرمایید

آدرس محل نگهداری حیوانات : شهر کازابلانکا قسمت شمال شهر پلاک  22  منزل آقای انگل حیوان صفت

با تشکر

جمعی از حامیان محیط زیست شهرستان


/ 3 نظر / 147 بازدید
rob

سلام یه نامه میخواستم با موضوع زیر: از طرف یک شرکتی به من پیشنهاد سرپرستی یکی از بخشها رو کردند و من میخوام نامه ای رو برای مدیر عامل اون شرکت بزنم برای قبول کردن اون سمت .یه نامه مطمئن و محکم باشه از لطف شما ممنون میشم اگه زحمتشو بکشید

rob

ممنونتم

فاطمه

ینی من عاشق این مثال ها هستم . منزل آقای انگل حیوان صفت. خب ینی چی بالاخره داره از حیوان دفاع میکنه یا چی؟