معرفی نامه جهت درخواست انتقال خط تلفن شرکت

رییس محترم امور مشترکین
شرکت مخابرات مثلث برمودا

سلام علیکم

( خوبی بهرام جان؟ ) 

احتراماً به استحضار می رساند؛ با توجه  به تغییر مکان دفتر این شرکت از خیابان چال اسکندرون به خیابان تپه پشته میدان بزغاله ؛ خواهشمند است دستور فرمایید   نسبت به انتقال شماره 1111111  این  شرکت به آدرس جدید اقدام لازم مبذول نمایند. همچنین آقای  شیر فرهاد فرزند گرگ فرهاد به شماره ملی 000-000000- 00 به عنوان نماینده این شرکت جهت انجام امور اداری مربوطه ، به حضور جنابعالی معرفی می گردد.

به پیوست مدارک ذیل نیز بحضور ارسال میگردد :

- اصل قبض پرداختی آخرین دوره

 

- یک زنبیل کپی مدرک شناسایی ایشان ( شامل شناسنامه - گواهینامه - گذرنامه و کارت ملی ایشان - عقد نامه مادربزرگ ایشان - دفتر مشق دوره ابتدایی ایشان - شناسنامه مرحومه عمه کتی ایشان )

-  آگهی آخرین تغییرات اساسنامه شرکت 


زن شیر فرهاد

رئیس شرکت برادران برره زاده غیر از غلام

/ 4 نظر / 414 بازدید
ح.ط

جالب و کاربردی بود! :)

شاهرخ

بسیار آلی بود ،دست شما درد نکند .

جمع اوری چرخ دستی

میخواهیم بخندیم اما نمیتونیم کار فرما که یه شرکت پیمانکاریه حقمونو میخوره کاری از دستمون برنمیاد هیچکس به دادمون نمیرسه عید نزدیکه از حالا عزا گرفتیم که چیکار کنیم خدا کنه هیچ وقت عید نیاد کاش میتونستم یه نامه بنویسم که در خور و شایسته شون باشه .

سید فیروز

خیلی زیبا و قشنگه ممنونم از این همه مطالب زیبا که فکر می کنم همه نیاز مبرم برای یاد گیری این نوع نامه نگاری دارند . ممنون میشم برایم نمونه از درد دل ها کارمند با ریس نیز در سایت قرار بدهید . با تشکر ضمنا من با کسب اجازه شما لینگت کردم شما هم می توانید به وبلاگ این حقیر مراجعه یا در صورت تمایل لینگ کنید .