1

با سلام و احترام

بدینوسیله به استحضار می رساند با عنایت به  سعی و تلاش مستمر و بروز شایستگی فلانی و اتمام دوره آزمایش ایشان پیشنهاد می گردد نسبت  به تبدیل وضعیت استخدامی ایشان به قراردادی پیمانی رسمی و بر روی سمت فلان اقدام لازم مبذول نمایند.

خواهشمند است در صورت صلاحدید

جناب آقای مهندس ........

مدیر  محترم ...........

 

موضوع : تبدیل وضعیت استخدامی آقای ....

 

با سلام ،

            احتراما" ، نامبرده فوق از کارشناسان متعهد و متخصص این اداره با مدرک تحصیلی .......... با معدل ....... و از دانشگاه ........... میباشد که از تاریخ 000000 ( 2 ماه پیش ) فعالیت خود را تحت استخدام شرکت 00000 با این اداره آغاز نموده است . با توجه به اینکه ایشان تجربیات و مهارتهای مناسبی در این مدت کسب نموده و رضایت کامل رییس مستقیم خود را نیز تامین نموده است  ( سابقه پیوست میباشد )، همچنین نظر به وجود پست خالی در چارت سازمانی رسمی این اداره و لزوم جذب نیروهای کار آمد برای تکمیل این چارت ، خواهشمند است در صورت امکان مقرر فرمایید نسبت به تبدیل وضعیت نامبرده مساعدت گردد.

پیشاپیش کمال تشکر و قدردانی را از آن مقام دارم.

 

جناب آقای مهندس ........

مدیر  محترم ...........

 

موضوع : تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکاری

 

با سلام ،

 

            احتراما" ، به استحضار می رسـاند با عنـایت به اتمـام 4 مـاه دوره آزمایشـی دونفر نیروهـای قراردادی این واحد و رضایت اینجانب از کارکرد ایشان در دوره مذکور، خواهشمند است نسبت به تبدیل وضعیت نامبردگان ذیل به رسمی دستور اقدام صادر فرمائید.

1-    .....

2-   ........

قبلاً از همکاری صمیمانه جنابعالی قدردانی می گردد.

 

جناب آقای مهندس ........

مدیر  محترم ...........

موضوع : درخواست تبدیل وضعیت

 

با سلام ،

            احتراما" ، بدینوسیله با عنایت به اینکه  آقای فلانی  کارآموزی خود را با موفقیت به اتمام رسانیده اند  و رضایت این امور را جلب نموده اند ، خواهشمند است دستور فرمائید نسبت به تبدیل وضعیت آنها از  ….. به ….  اقدامات مقتضی معمول گردد :

 

جناب آقای مهندس ........

مدیر  محترم ...........

 

موضوع : تبدیل وضعیت آقای .................

 

با سلام

          احتراماً، با توجه به سوابق اشتغال طولانی نامبرده فوق در شرکت و نیز رضایت این امور از عملکرد نامبرده، با تبدیل وضعیت و استخدام ایشان به قراردادی پیمانی رسمی و بر روی سمت بهمان موافقت می گردد.

لذا با توجه به کارایی مناسب ایشان و بروز لیاقت و شایستگی و حسن اخلاق و تعامل خوب با همکاران مجموعه و ارباب رجوع ، خواهشمند است در صورت موافقت دستور فرمائید اقدام لازم صورت گردد.

 

جناب آقای مهندس 000

رئیس محترم 000

 

موضوع: تبدیل وضعیت آقای 0000

 

با سلام

احتراماً همانطور که مستحضرید آقای 000 از سال 000 در واحد 000 مشغول به کار بوده، که به دلیل کمبود چارت سازمانی واحد ، از طریق شرکت پیمانکاری  استخدام و مشغول به کار می باشند و عملکرد ایشان در طول این دوره 1 ساله مورد رضایت این اداره می باشد. لذا به منظور تشویق نامبرده پیشنهاد می گردد نامبرده در مقابل سمت "000" جایگزین آقای 00 در چارت این اداره مشغول خدمت گردد.

/ 0 نظر / 7 بازدید