نمونه نامه به شهرداری

جناب آقای جناب کپل

شهردار محترم شهر موشها 2
موضوع : درخواست تجهیز پارک به تاب و سرسره
با سلام و احترام ؛
بدینوسیله به استحضار میرساند اینجانب نارنجی به نمایندگی از جمعی از ساکنین محله / محدوده کوچه درختی  از جنابعالی نقاضا دارم با توجه به عدم وجود تاب و سرسره و گل و گیاه و نیمکت و حوض و تندیس  وسایل بازی کودکان در پارک بوستان در خیابان گلها حد فاصل بین ... و ...  که قدمتی چند ساله دارد  سالها از زمان افتتاح آن میگذرد در خصوص تجهیز پارک به وسایل بازی و تغویض و نوسازی  وسایل موجود اقدام لازم صورت پذیرد.
همچنین با توجه به ضرورت همکاری و همیاری همگانی درداشتن  شهری خوب و زیبا و محدودیت منابع مالی شهرداری آمادگی خود را  جهت تامین بخشی از وسایل اعلام نموده و پرداخت بحشی هزینه های مربوطه را متقبل می گردیم .
با توجه به اقدامات مثبت جنابعالی در دوره تصدی سمت شهرداری  از حضرتعالی تقاضا داریم مساعدت لازم مبذول فرمایید .
پیشاپیش ازحسن  توجه و دستور مساعد و عاجل جنابعالی کمال تشکر و امتنان را داریم.
با تشکر و سپاس
نارنجی
مادر بچه موشها میشکا و موشکا
امضا و تاریخ

/ 9 نظر / 891 بازدید
ملیکا

سلام. با تشکر از مطالب مفید و پربار. اگر امکانش هست نمونه متن ایمیل به استاد رو هم قرار بدید. مثلا برای ارسال پروژه کلاسی. ممنون

جوان

سلام خیلی کم پیش میاد برای وبلاگ‌ها نظر بذارم. اما مطالب جالب وبلاگتون وادارم کرد خلاف عادتم عمل کنم! موفق باشید

ali

منتظر حضورتون هستم

خالد

بسیار عالی ممنونم من همیشه به وبلگتون سر میزنم

مسعود

مطالبت عالی هستن به روز باش

نرگس

واقعاً و حقیقتاً این وبلاگ رو باید یکی از مفیدترین و پرکاربردترین وبلاگهای موجود در زبان فارسی دانست. اطلاع و مهارت بالای شما نویسنده ی محترم و شیرینیِ شوخی های خلاقانه ای که در اونها به کار بردید، قابل تحسینه. سپاس از این محبتی که به رایگان می کنید.

هانیه

سلام یک متن نامه به شهرداری با موضوع درخواست پروانه تأسیس میخواستم ویک متن نامه به سازمان مسکن شهرسازی با موضوع عدم موافقت آزاد سازی اراضی جهت احداث بزرگراه . لطفا اگر امکانش هست متن دو تا نامه رو داخل وبلاگتون بذارید.

حسینی

دست شما درد نکنه..عالی بود کارم راه افتاد......یه کم تغییر دادم اوکه شد