نمونه نامه اعتراض به رای سازمان تعزیرات حکومتی

جناب آقای ...

رییس محترم شعبه ... بدوی سازمان تعزیرات حکومتی

موضوع : اعتراض به رای سازمان تعزیرات حکومتی

با سلام و احترام

بدینوسیله مراتب اعتراض خود به دادنامه شماره 0 صادره درخصوص پرونده 0 را تقدیم می دارم :
متاسفانه به نظر می رسد به اساس لایحه دفاعیه توجه نشده است زیرا کار ما به هیچ وجه مصداق حراج نیست حراج در فروشگاه هایی اتفاق می افتد  که کالاهای تولیدکننده های مختلف را عرضه می کنند، نه اینکه تولیدکننده ای در نمایشگاه دائمی خود، و بصورت از تولید به مصرف کالای تولیدی را , دقت کنید که کالای تولیدی خود را با بهای پایین تر در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.
ضمن اینکه تمام تولیدات ما دارای شناسنامه معتبر و قیمت هستند بلکه برای هر فروشی صورتحساب رایانه ای ( فاکتور ) نیز صادر می شود.

ما را  100 هزار تومان به دلیل حراج خارج از ضوابط جریمه‌مان کردند و 67 هزار تومان به دلیل ارائه‌ی جنس بدون اتیکت قیمت. در توضیح جریمه‌ی دوم باید بگویم به جز کتاب‌ها که همه‌گی قیمت پشت جلد دارند، در بخش بسیار کوچکی از فروشگاه، مقداری لوازم تحریر معمولی مثل خودکار و مداد ارائه می‌شود. این اجناس نیز به صورت دسته‌ای و جعبه‌ای قیمت‌شان درج شده و دیگر منطقی نیست اگر بخواهیم روی مثلا 300 خودکار، یک به یک اتیکت بچسبانیم.

 مبلغ جریمه‌ها بسیار ناچیز است اما نفس این اتفاق از سوی من پذیرفتنی‌نیست.

در انتها مجددا مراتب اعتراض و درخواست بررسی مجدد موضوع را بحضور اعلام می نمایم ...

با تشکر و سپاس

فلانی

 

منبع : با اندکی تغییر از http://rajanews.com/detail.asp?id=181107

 

/ 8 نظر / 775 بازدید
نرگس علیپور

سلام میلاد جان.میتونی کمکم کنی داداش؟ میخوام یه نامه به رئیس دانشگاه بنویسم برای تشکیل کلاس "حقوق جزای" حدود20 نفر از دانشجوها این درس رو انتخاب کردن ولی کلاس تشکیل نشده .کتابش هم نسبت به پارسال تغییر کرده. ممنون میشم کمکم کنی.

نرگس علیپور

میلاد جان عرض کردم برای درس حقوق جزا کلاس تشکیل نشده.ماهم رفتیم پیش رئیس دانشگاه اونم گفت که باید درخواست بنویسید تا براتون تشکیل بدم.تاکید کرد که در درخواست به تغییرکردن کتاب درس نسبت به ترم های گذشته اشاره کنیم.حالا من یه نامه نوشتم اگه میشه لطفآ خودتون بررسی کنید و اشکالاشو رفع کنید ممنون میشم: بسمه تعالی جناب آقای دکترفلانی ریاست محترم دانشگاه با سلام و نهايت احترام به عرض می‌رساند باتوجه به حدنصاب رسیدن درس حقوق جزای عمومی و همچنین تغییراتی که درآن نسبت به ترم های گذشته صورت گرفته است، لزوم تشکیل کلاس دیده می شود. لذا خواهشمند است دستور فرمایید اقدام مقتضی در این خصوص مبذول نمایند. پیشاپیش از بذل توجه جنابعالی کمال تشکر را دارم .

نرگس علیپور

خیلی خیلی ممنونم از کمکت. داداش احساس میکنم این جمله یه اشکال کوچک داره:"تقاضای تشکیل کلاس در جدید داریم" در ترم جدید منظورته درسته؟

نرگس

خیلی خیلی خوب بود.مرسی[گل]

نرگس علیپور

راستی راستی باید موضوعش رو هم بنویسم؟

نرگس علیپور

مرسی داداش عزیز.امیدوارم همیشه موفق و موئید باشی [گل]

دانشجوی ارشدحقوق جزا

باسلام نمونه ای از اعتراض نامه به شهرداری راخواهشمندم دروبلاگ خودقراردهید