نمونه نامه اعتراض به نمره

جناب آقای فلانی

استاد گرامی استاد درس ....

موضوع : اعتراض به نمره امتحان پایان ترم

باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت شما

بدینوسیله اینجانب فلانی دانشجوی رشته کارشناسی ......درکلاس...... نسبت به گرفتن نمره پایین در نمره درس ... ازشما استادعزیزگله مندم . ( باید صفر میدادید ، دادید 9 ! )

اینجانب برای این درس درطول ترم تلاش بسیارکرده ام ( در امور غیر درسی ! ) ودرس را باعلاقه فراوان دنبال میکردم ( سرعت درسه زیاد بوده به گردش هم نرسیدیم ! ) وتکالیف وترجمه متن ها را بادقت و وسواس فراوان انجام میدادم (  اروا   ننم !)  و وقت بسیاری را برای درس .... ( عاشقی و علافی ) صرف میکردم . بنده حقیر درکلاس نیزتمام تلاش خود رابرای فعال بودن درکلاس نیز انجام داده  واین روند را درطول ترم نیز دنبال کردم.

در امتحان پایان ترم نیز تمام تلاش خود ( جهت تقلب ) برای گرفتن نمره کامل درس بکارگرفتم ( افسوس دوستان ترسو و درسنخوان تشریف داشتند )  تا رضایت بخش ترین  وبهترین عملکرد  و نتیجه را داشته باشم.

باایمان به این که نمره کامل این درس را دریافت میکنم !( ایمان ما رو به باد دادید با ای نمره استادوی بد ! )

اما با دیدن نمره خود ومقایسه با دیگر دانشجویان ضعیف ( در درس نخواندن البته ) کلاس که نمرهای بالاتردریافت کرده بودند بسیارمتعجب شدم.

اینجانب از حضرتعالی استدعا دارم یک باردیگربرگه امتحانی وعملکردکلاسی اینجانب راموردبررسی وبازبینی قراردهید.

باتشکر وسپاس فراوان

!دانشجوی ته کلاسی !

منبع : وبلاگ انجمن مهندسی مکانیک با تغییر البته

 

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=

نمونه ای  دیگر از اعتراض یک دانشجو به نمره و پاسخ استاد

اعتراض دانشجوی  :

استاد گرامی

جناب آقای فلانی

با عرض سلام و خسته نباشید و همچنین تشکر از زحمات فراوان و دلسوزی های پدرانه جنابعالی .

استاد عزیز متاسفانه بنده به دلیل مشکلات فراوان خانوادگی و مالی نتوانستم آنطور که باید و شاید در دروس خود موفق باشم و در آستانه ی مشروط شدن قرار گرفته ام . و با مشروطی در این ترم , سومین ترم متوالی است که مشروط می شوم و در این صورت بنده از دانشگاه اخراج میشوم . و هرچند میدانم که نمره ی واقعی من بسیار پایینتر است ولی عاجزانه تمنا دارم با پدری در حق اینجانب لطفی بزرگ نمایید و بنده را یک عمر دعاگوی خود و خانواده ی محترمتان قرار دهید.

منبع : وبلاگ میگم تا چشت درآد

آخه برادر من شما که اهل درس خوندن نیستی میشه بگی چرا اومدی دانشگاه ؟ گرگ دنبالت انداخته بود مگه ؟! برادر من آخه شما از دختر خانوما هم کمتری ؟ خجالت نمیکشی از پدری که تا این سن هنوز داره خرجت رو میده ؟ این حق پدر بینواست ؟ این حق مادر تونه که اینجوری جوابش رو میدی ؟  بشین درستو بخون خب

نکنه میخوای اعتراض ورقه هم بنویسی ... عجب

/ 8 نظر / 14142 بازدید
یاسی

هم متنش عالی بود هم کلی خندیدم!

aref

سلام دستتون درد نکنه

حسین اشرفی

با سلام ممنون از لطف و زحمات شما واقعا کمک فراوانی کردید دوست عزیز من دوست دارام مطالب شمارو با ذکر منبع در وبلاگ خود منتشر کنم تا در موارد نیاز از آنها استفاده کنم زیرا برای کپی کردن در ورد مشکلاتی هست دوست ممنون میشم که به ما اجازه بدهید منتظرم

محمد

این هم نمونه ای که جواب داده! :) با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما استاد گرامی.اینجانب ( اصغر کچل ) تقاضا دارم نسبت به نمره لحاظ شده برای اینجانب تجدید نظر فرمایید.نظر به اینکه نمره لحاظ شده بخاطر امر"تقلب در امتحان" ثبت گردیده صمیمانه از شما استاد گرامی خواستارم با بررسی سوابق تحصیلی اینجانب در طول این ترم و ترم های گذشته و فعالیت های کلاسی و مشاهده عدم نیاز بنده به "تقلب در امتحان" جهت پاس نمودن دروس از اجهاف در حق اینجانب جلوگیری به عمل آورید.عاجزانه از شما استاد گرامی تمنا دارم درخواست اینجانب را جهت ضایع نشدن زحمات و تلاش اینجانب در طول ترم تحصیلی با دید مساعد و مثبت مورد بررسی و توجه قرار دهید.پیشاپیش از بذل توجه جنابعالی کمال تشکر را دارم.( اصغر کچل )

سهیل

خودتم ازاوناش بودی مشخصه حرفه ای بودی میگن کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی این حرفای بابا ننرو صد نفر اول به خودت بگن

pr.khoda

داداش دم شوما گرم استفاده کردیم

majid

سلام خداقوت وبلاگ کاملا فوق العاده واقعا افتخار میکنم بهتون ایشالله تا ابد این وبلاگ بروز باشه موفق باشید[گل]

امین

:)) چقد تیکه انداختی وسطه نامه